Každý den tě informujeme o zásadních novinkách ze světa kryptoměn. Vybíráme jen oficiální ověřené informace.

Jak vydělat na kryptoměnách?

06.06.2019 / Crypto Kingdom

Podle magazínu Forbes přinesla technologie blockchainu a  kryptoměn největší množství mladých miliardářů, a to nejen z těžení a obchodování kryptoměn, ale i z prostředí nových start-upů. Z těchto faktů je vskutku jasné, že kryptoměny v plenkách znamenají jednu z největších investičních příležitostí 21. století. Už jen za to, že čteš tento článek, Ti gratulujeme, že ses o kryptoměnách dozvěděl. Rádi pomůžeme i Tobě vydělat na kryptoměnách a stát se díky kryptoměnách úspěšným a nezávislým.

Náš tým se pohybuje v kryptoměnách od roku 2013, kdy jsme začínali s těžbou kryptoměn a od roku 2016 se věnujeme i aktivnímu dennímu obchodování. Společně jsme prožili již několik kryptoměnových horeček (hypů), kdy cena kryptoměn během pár týdnů vystřelila o desetinásobky a my pohádkově profitovali. V půlce roku 2017 jsme po velkých zkušenostech z miningu a tradingu založili již nyní největší komunitu příznivců kryptoměn Crypto Kingdom. Naší vizí je vzdělávání lidí v kryptoměnách, aby každý mohl na kryptoměnách vydělat. Naším mottem je tedy "Vzdělávej se a vydělávej!". Několik měsíců po založení přišla další kryptoměnová horečka a naši členové královsky vydělali stovky, a někteří dokonce i tisíce procent. Akutálně se připravujeme na další kryptoměnový boom tvorbou vzdělávacích videí, výukových programů a možností s námi obchodovat a těžit kryptoměny. Kromě Crypto Kingdom provozujeme další kryptoměnové projekty za účelem adopce kryptoměn širokou veřejností.

Kryptoměnové inovační cykly

Na konci roku 2017 jsme společně zažili kryptoměnovou euforii a následně v roce 2018 fázi pádu a restrukturalizaci kryptoměn, která patřila především vývoji tradičních kryptoměnových burz a směnáren. Protože právě ty byly důvodem, proč cena kryptoměn v horečce nemohla dále růst. Burzy narazily na svá maxima, co se týče nových členů, a zastavily registrace. To byl jasný impuls na konec cyklu další horečky kryptoměn. Nyní již můžeme říci, že jsou připraveny, a navíc bylo založeno plno dalších burz a směnáren. Kryptoměnový vývoj se tedy pohybuje v cyklech, kdy dochází k vývoji, horečce, útlumu a další inovaci. A takto se pohybujeme stále dokola již od roku 2012.

2019: Tvorba zákonů

S každou revolucí přichází nová úprava zákonů. Některé státy mimo EU již oznámily legislativní změny, neboť obrat z kryptoměn začíná dosahovat významnou část jejich HDP. Jsou to především státy Asie nebo třetího světa, které můžou velmi čerpat z technologie blockchainu i ziskových výdělků, které kryptoměny představují. Pro Evropu většinou bývá precedentem USA, které je daleko vyspělejší v investicích. SEC přiřadila kryptoměnám pro rok 2019 prioritu a my očekáváme brzké schválení prvního ETF fondu na bitcoin, což bude znamenat novelizaci zákonů o kryptoměnách. V tomto roce očekáváme, že ceny kryptoměn najdou svoje dno, což pro nás všechny znamená při správném nákupu velmi luxusní zhodnocení prostředků v dalších letech. Nenech si tuto šanci proklouznout mezi prsty.

2020: Instituce vstupují oficiálně do kryptoměn

V momentě přizpůsobené legislativy budou moci instituce řešit možnost investování do kryptoměn. Instituce mají zájem o kryptoměny v několika rovinách. V první řadě je to ziskový motiv, protože každý finančně gramotný člověk se chce účastnit další růstové horečky.  Dále instituce chtějí vytvářet zprostředkování kvalitních služeb pro běžné investory (daně, účetnictví, směna, nákup kryptoměn). Novodobým a třetím zajímavým motivem je pro firmy vytvoření vlastní kryptoměny na bázi stablecoinu, kde velké holdingy budou moci i mezinárodně posílat svoje peníze napříč světem bez ztráty konverze na jinou měnu a čekání na transakci v řádech několika dní.  V tomto roce pak očekáváme lineární nárůst cen kryptoměn.

2021: Banky ovládnou kryptoměnový segment

Ne nadarmo banky ovládají nejvíce blockchainových patentů. Zatímco postoj bank je spíše odmítavý z důvodu absence zákonů, jejich činnost v rámci technologie urputile graduje. Je ovšem jasné, že mezinárodní platba trvající 3-5 dní je zastaralý systém včetně aktuálně používaných poplatků a konverzí. V tomto roce již očekáváme další kryptoměnovou horečku. Denní obrat forexu je téměř 6 bilionů dolarů a obrat kryptoměnového trhu 25 miliard dolarů. Celý rok 2019 velké instituce nakupují bitcoin na mimo-burzovních trzích a připravují se na další horečku. Jsi připravený i Ty? Pojďme se tedy podívat, jak na kryptoměnách vydělat.

Jak tedy vydělat na kryptoměnách?

Jak jsme si řekli v úvodu, mottem Crypto Kingdom je "Vzdělávej se a vydělávej". Proto Tě prvně chceme provést světem kryptoměn, a to vše úplně zdarma ZDE. Následně si vyzkoušej naše signály ZDE, kde jedním klikem koupíš a druhým klikem kryptoměnu prodáš dle našich informací. Kromě toho budeš v signálech dostávat plno analýz, aktuálních informací a dalších vzdělávacích podnětů. Uvidíš i naše tradery obchodovat živě. Po vstupních zkušenostech se již rozhodneš, kterým způsobem můžeš vydělat jmění na kryptoměnách.

Trading - obchodování kryptoměn

Základem obchodování kryptoměn je nejdříve koupit bitcoin na některé ze směnáren a následně nakoupit vybrané kryptoměny na burze Binance. Je třeba si ovšem rozvrhnout, jakým způsobem chci vydělat na další kryptoměnové horečce v rámci obchodování kryptoměn, a určit si konkrétní cíle.

Nejjednodušším způsobem je nákup kryptoměn a jejich dlouhodobé držení tzv. HODL. Zde ovšem existuje fatální nástraha toho, že daná kryptoměn skončí, nebo jejich tým přestane fungovat. Pak můžeš přijít o všechny investované peníze. Tento způsob tradingu je jako investování do start-upu. Fatální ztráta může nastat i v momentě, kdy se burzy rozhodnou delistovat vybranou kryptoměnu. S tímto Ti v rámci Crypto Kingdom můžeme pomoc. Náš ICO tým bude za Tebe vybrané kryptoměny 24 hodin denně sledovat. Dále vytváří a pravidelně aktualizuje portfolio kryptoměn, které jsou aktuálně nejlepší na dlouhodobé držení včetně jejich prodeje a přikupování.

Využij omezenou až 65% slevu na HODL členství!

Další možností je vést kvalitní portfolio kryptoměn, které budeš řídit podle aktuálních informací. Ovšem tato část již vyžaduje koncetraci a neustálý proces přísunu informací a vzdělávání. V Crypto Kingdom na to máme speciální trading tým, který obchoduje na denní bázi kryptoměny a spolupracuje dennodenně s ICO týmem Crypto Kingdom. Jednotliví tradeři dosahují top kvalit a obchodují zároveň i pro kryptoměnové alternativní fondy. Kromě traderů máme v Crypto Kingdom i vývojářský tým, který se stará o roboty, kteří obchodují na kryptoměnách za Tebe. Díky komplexnosti traderů alternativních i hedgových fondů a našich vývojářů dokážeme vytvořit kvalitní portfolio kryptoměn připravené na různé situace na trhu. Naši tradeři vydělávají i na poklesu cen kryptoměn, nebo dokážou cenu bitcoinu zajistit proti pádu. Tohle vše budeš mít k dispozici v našem ASP členství včetně přístupu k robotům se 30 minutovou konzultací s Ing. Jan Čurajem.

Využij akci na doživotní přístup k ASP!

Mining - těžení kryptoměn

U těžení kryptoměn nemusíš makat s krumpáčem v dole, jak název napovídá. V digitálním světě potřebuješ výkonný počítač, který pomocí protokolu zkouší těžit vybranou kryptoměnu na základě pravděpodobnosti. Každá kryptoměna využívá jinou část tvého počítač, ať už grafickou kartu, procesor, nebo úložiště.

Jednou z možností těžby kryptoměn je, že si necháš sestavit počítač na těžbu a následně si ho doma zapojíš a těžíš. Tato možnost ale slibuje plno problémů, protože těžba kryptoměn se stále vyvíjí a počítač se bude zasekávat a vypínat. Pokud těžba dané kryptoměny nebude profitabilní, musíš počítač přepnout na těžbu jiné kryptoměny. A upřímně, pokud nejsi IT nodborník, je tato varianta z našeho pohledu chybná. V roce 2018 domácnosti prodávaly svoje stroje na těžbu, protože díky vyšší ceně elektřiny nebyly ziskové a nevěděly, jak těžbu neziskové kryptoměny přepínat na jiné ziskové kryptoměny. V roce 2019 prodávají počítače i mining společnosti, jejichž znalosti a logistika jjim neumožňuje na těžbě kryptoměn být ziskové

Náš tým jako jeden z mála i v tomto období, kdy všichni ostatní vypnuli, nebo rozprodali své stroje, stále těží a generuje svým klientům zhodnocení 1-3 % měsíčně, a to hlavně díky miningové laboratoři, kde náš mining tým vyhodnocuje, které kryptoměny těžit v daný den. Díky skvělé logistice během pár minut přepínáme všechny naše haly na těžbu ziskové kryptoměny, kterou ještě ten den na vlastní interní směnárně prodáváme. Tento komplexní systém zajišťuje měsíční profitabilitu, proto i kdybychom se dostali do měsíční ztráty, zaplatíme ji my.

Ziskové těžby kryptoměn se můžeš účastni i Ty!

Zprostředkování kryptoměnových služeb

Crypto Kingdom CZ na všechna svá trading členství nabízí 30% affil systém, kde za doporučení získáš 30 % z částky svého kamaráda. Tento referenční systém je unikátní v tom, že trvání Tvé reference je neomezené, takže pokud si Tvůj kamarád koupí další členství, automaticky získáváš další provize.

Vstup do našeho provizního systému a přiveď svého kamaráda!

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit

video image

PSG na blockchainové platformě Sorare

Crypto Kingdom
video image

RockX a 20 000 000 USD investice do Polkadot ekosystému

Crypto Kingdom
video image

Airdrop MEME tokenu má dnes hodnotu přes 500 000 USD

Crypto Kingdom
video image

Tržní kapitalizace tetheru se za rok 2020 zvýšila téměř 4x

Crypto Kingdom
video image

Wirex ohlásil novou platební kartu s podporou od Mastercard

Crypto Kingdom
video image

Končí boj regulátorů s privacy coiny?

Crypto Kingdom
video image

Je férová hodnota SUSHI tokenů pouhých 31 centů?

Crypto Kingdom
video image

Počet aktivních DAOs vzrostl od roku 2019 o 660 %

Crypto Kingdom
video image

Po 2 letech BitMEX přidává 2 nové futures trhy

Crypto Kingdom
video image

Binance Smart Chain finálně spuštěn

Crypto Kingdom
Ebook book